Uroczystość

Nasza uroczystość Zaślubin odbędzie się dnia 16 września 2006r. w kościele parafialnym p.w. św. Stanisława B.M. w Szczecinie.
Po Zaślubinach zapraszamy Was na uroczystość weselną w "Zajeździe Szmaragd", w Puszczy Bukowej, w której sąsiedztwie się wychowałam i dokąd Mariusz zaprosił mnie na spacer, a właściwie jogging! (ależ z niego romantyk;)) podczas naszego pierwszego spotkania.

Program uroczystości

16:50 Spotkanie pod kościołem p.w. św. Stanisława B.M. Ślub odbędzie się nie w dużym kościele, ale w znajdującej się tuż za nim kapliczce. Wejścia do kapliczki znajdują się na zewnątrz w prawej nawie Kościoła i wewnątrz dużego kościoła po lewej stronie ołtarza.
17:00 Msza św. z ceremonią przyjęcia Sakramentu Małżeństwa
18:00-18:30 Po Mszy św. udamy się do "Zajazdu Szmaragd". Ponieważ restauracja jest oddalona od kościoła o jakieś 5 km, prosimy niezmotoryzowanych gości o uprzednie poinformowanie nas o konieczności zamówienia taksówek. Możecie to zrobić także na naszych stronach, w formularzu potwierdzenia przybycia. link
19:00 Przywitanie Państwa Młodych i gości chlebem i solą w "Zajeździe Szmaragd". Po przywitaniu zaprosimy Was do stołów na gorący posiłek. Nie powinno zabraknąć rówież zimnych przekąsek i słodkości. Będziemy gościć Was specjałami polskiej kuchni. O oprawę muzyczną naszej uroczystości zadba Pan Jacek Polak.
23:30 Oczepiny. Zgodnie ze staropolskim zwyczajem Panna Młoda zmienia po ślubie welon na czepek. Oczepinom towarzyszą gry i zabawy. Uwaga panny! Będzie okazja złapać welon! Po oczepinach zapraszamy  na tort.
ok. 2:00 Kolejny ciepły posiłek, a potem zabawa aż do białego rana!